Sofa Cubic

Sofy i fotele do salonu

Sofa Sofa Cubic

Piękna, po prostu piękna sofa. Rozłożysta i masywna bryła osadzona na lekkich nóżkach, przez co robi wrażenie, jakby lekko unosiła się w powietrzu. Geometryczna forma, skontrastowana z miękkim wypełnieniem siedzisk i oparć, oraz poduszkami ozdobnymi uszytymi z tej samej tkaniny co obicie tej sofy. Jak wszystkie meble Aris Concept jest na tyle efektowna, że "ubierzesz nią" każde wnętrze i nie musisz stosować wielu dodatków, żeby wydobyć jej piękno. To estetyczny samograj.

Sofa Cubic - jedno, dwu, dwu i pół, trzy i, trzy i pół osobowa

Sofa występuje w kilku wersjach, jedno, dwu, dwu i pół, trzy i, trzy i pół osobowych. Różnią się one długością siedziska i oparcia na plecy, dzięki czemu będziesz mogła/mógł wybrać idealny rozmiar do swojego salonu czy innego wnętrza, w którym będzie wyeksponowana. Decydując się na sofę Cubic, nie masz więc ograniczeń w jej zastosowaniu, niezależnie od tego, czy dysponujesz ogromnym salonem, czy niewielką przestrzenią jednopokojowego, czy dwupokojowego mieszkania.

Cubic to sofa najwyższej jakości

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci najwyższą jakość wykonania wszystkich proponowanych przez nas mebli, dotyczy to również prezentowanej sofy Cubic. Solidne nóżki, konstrukcja siedziska, oparć i podłokietników, tkanina obiciowa z kategorii premium i perfekcyjnie dobrane wypełnienie, gwarantujące wysoki komfort siedzenia. Wszystkie te elementy sprawią, że sofa będzie zachowywała jakość i swój unikatowy kształt jak najdłużej. To zakup na lata.

Możliwość obicia sofy Cubic różnymi tkaninami i w różnym wybarwieniu

Jeśli szukasz innego koloru, faktury tkaniny, jaką jest obity ten mebel, nie ma problemu — konsultanci Aris Concept pomogą dobrać Ci taki, który idealnie będzie wpisywał się w Twoje wnętrze. Możemy więc wykonać ten mebel dokładnie pod Twoje preferencje, na indywidualne zamówienie. Nie musisz się więc ograniczać, wystarczy, że skontaktujesz się z nami — pomożemy, doradzimy, zrealizujemy Twoje potrzeby dotyczące tej sofy.

W jakich wnętrzach sprawdzi się sofa Cubic?

Nie ma więc znaczenia czy projektujesz i wyposażasz swoje prywatne, czy firmowe otoczenie, ta sofa zagra główne skrzypce w każdym wnętrzu i nie potrzebuje efektownego tła. Zanim jednak podejmiesz decyzję o zakupie, zapraszamy do jednego z naszych salonów firmowych lub partnerskich. Przyjdź i wypróbuj komfortu, jaki daje ta sofa na własnej skórze, omów wszelkie interesujące Cię kwestie i indywidualne potrzeby z naszymi konsultantami. Zapraszamy do posmakowania tego komfortu.

 

 
f - - - - -
p - - - - -
z - - - - -
g 101 101 101 101 101
s 132 212 232 252 312
w 71 71 71 71 71
F - funkcja, P - pojemnik, Z - zagłówek, G - głębokość, S - szerokość, W - wysokość wszystkie wymiary w [cm].
SALON PACZKOWO
Aris Concept Paczkowo

tel. kom. +48 602 747 737
tel. +48 61 855 14 10
salon@arismebel.pl

SALON WARSZAWA
Aris Concept Warszawa

tel. kom. +48 790 454 244
tel. +48 61 855 14 10
domoteka@arisconcept.pl

SALON POZNAŃ
Aris Concept Poznań

tel. kom. +48 669 477 684
tel. +48 61 855 14 10
poznan@arismebel.pl

Aris Concept - producent mebli wypoczynkowych