FAQ / Najczęściej zadawane pytania

Pytania o meble tapicerowane ARISConcept

Oczywiście - każdy Klient decydujący się na zakup wyrobów ARISconcept ma możliwość indywidualizacji zamawianej przez siebie sofy, kanapy czy też narożnika. Oferujemy Państwu rozbudowaną gamę obić zarówno w postaci skór jak i tkanin oraz ich kolorystyki. Niezależnie od modelu kanapy mogą Państwo wybrać do niej dowolne obicie o najbardziej odpowiadających Państwu parametrach użytkowych i cechach wizualnych. Poza obiciami nasi Klienci mają również możliwość modyfikacji wymiarów zestawów wypoczynkowych oraz mogą wprowadzać różnego rodzaju przeróbki, w tym m.in. zamówić sofę z nóżkami pomalowanymi na dowolny kolor z palety RAL.

Jako producent oraz salon meblowy z dużym doświadczeniem w branży, korzystamy jedynie z wysokiej jakości materiałów obiciowych. W naszej ofercie znajdą Państwo ekskluzywne meble tapicerowane oraz meble skórzane wykonane z tkanin oraz skór importowanych z Hiszpanii i Włoch. Klientom proponujemy także materiały obiciowe, których nie znajdą u innych polskich producentów. Jeżeli chodzi o wypełnienia, to używamy przede wszystkim pianek wysokoelastycznych oraz solidnych sprężyn falistych.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko kanapy narożne wyposażone w praktyczną funkcję spania, ale także wypoczynki posiadające wbudowany pojemnik do przechowywania np. pościeli. Oferujemy Państwu możliwość wykonania materaca składającego się na funkcję spania w takiej samej tkaninie jaka znajduje się na obiciu kanapy. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy wiele modułów kanap i narożników o zróżnicowanych wielkościach, które można modyfikować według konkretnych potrzeb.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno produkty przeznaczone dla przestrzeni prywatnych jak i publicznych. W obu przypadkach zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz duży wybór kolekcji mebli zaprojektowanych specjalnie z myślą o konkretnych wnętrzach.

Pytania dotyczące zamówień

Czas trwania realizacji zamówienia jest uzależniony od liczby wprowadzonych modyfikacji, wielkości zamówienia - tego czy mamy do czynienia z pojedynczym wypoczynkiem czy też większym zestawem, a także rodzaju wybranego materiału obiciowego, gdyż niektóre z tkanin oraz skór wymagają dłuższego okresu oczekiwania na ich sprowadzenie. Oznacza to, że termin realizacji zamówienia jest kwestią indywidualną - zachęcamy do przedstawienia nam swoich oczekiwań, a postaramy się przedstawić Państwu przybliżony czas ich realizacji.

Pytania o pielęgnację mebli tapicerowanych

Oferowane przez firmę ARISconcept kanapy, sofy, narożniki, a także nasze kolekcje uzupełniające można kupić w naszych salonach firmowych m.in. w Poznaniu oraz sklepach partnerskich zlokalizowanych na terenie całego kraju, których adresy znajdą Państwo w zakładce „Gdzie kupić” znajdującej się w głównym menu naszej strony. W tych miejscach można obejrzeć produkowane przez nas komplety wypoczynkowe. Zapraszamy Państwa także do siedziby naszej firmy zlokalizowanej w Swarzędzu, gdzie z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania.