Targi Meble Polska 2017

Tegoroczne Targi Meble Polska 2017 przyciągnęły największych i najbardziej cenionych producentów mebli z kraju i zagranicy. Na tak ważnej imprezie nie mogło oczywiście zabraknąć także marki ARISconcept, która postanowiła zaprezentować stałym klientom swoją nową ofertę oraz przyciągnąć nowych odbiorców pokazując kunszt, estetykę i wysoką jakość swoich produktów.

ARISconcept była jedną z ponad 300 firm, które wystawiły w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich swoje stoiska. Możliwość uczestnictwa w tak ważnym wydarzeniu była dla nas ogromnym wyróżnieniem i szansą na pokazanie swojego asortymentu bardzo licznemu gronu gości. Zainteresowanie było ogromne – na Targach pojawiło się ponad 20.000 gości, z czego aż jedną trzecia stanowili odwiedzający z zagranicy.

Tegoroczna edycja była z pewnością wyjątkowa i bardzo owocna – udało się nawiązać wiele ciekawych znajomości i przyciągnąć uwagę ogromnej rzeszy miłośników dobrego wystroju wnętrz. Stoisko ARISconcept cieszyło się bardzo dużym powodzeniem, zarówno klientów z Polski, jak i gości z innych zakątków Europy.

Uczestnictwo w targach okazało się strzałem w dziesiątkę – swoimi produktami udało się nam pokazać, że tworzone w Polsce meble nie odbiegają od standardów światowych, a niejednokrotnie nawet je przewyższają. Nasze stoisko przyciągnęło również przedstawicieli konkurencyjnych marek, którzy również docenili jakość, design i ponadczasowy charakter naszych produktów. Największą zaletą tej edycji była z pewnością wspaniała atmosfera i doskonała organizacja. Poza sprawami stricte biznesowymi udało się znaleźć też odrobinę czasu na towarzyskie pogawędki i intrygujące dyskusje.

Jakie profity przyniosło nam to wydarzenie? Z pewnością utwierdziło nas w przekonaniu, że ARISconcept jest marką idącą w dobrym kierunku i nie mającą się czego wstydzić na arenie międzynarodowej. Udało się nam również podzielić doświadczeniami z innymi producentami, zdobyć nowe kontakty i zachęcić do swojej oferty wielu nowych klientów. Mamy nadzieję, że na kolejnej edycji ARISconcept zaprezentuje się równie efektownie i odniesie taki sam sukces jak w tym roku.